اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
93105
1401/05/26 10:50

قتل مادرزن به دست داماد عصبانی

داماد خشمگین که به‌دلیل اختلاف خانوادگی در اقدامی هولناک مادر زن خود را به قتل رسانده و همسرش را نیز مجروح کرده بود خودکشی کرد.

به گزارش اصلاحات پرس، سرهنگ «محمدهاشم قسام» فرمانده انتظامی شهرستان «فسا» در این‌باره گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر درگیری منجر به قتل در زاهدشهر فسا، بلافاصله مأموران انتظامی بخش شیبکوه به محل حادثه اعزام شدند. مأموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که مردی 34 ساله به‌دلیل اختلاف خانوادگی، پس از ورود به خانه مادرزن 46 ساله‌اش وی را با اسلحه کمری به قتل رسانده و سپس به سمت همسرش نیز تیراندازی و وی را مجروح کرد. مرد مسلح پس از آن با شلیک به خودش اقدام به خودکشی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان «فسا» با بیان اینکه حال عمومی زن جوان رضایت‌بخش است، گفت: قاتل و همسرش به‌دلیل اختلاف خانوادگی پرونده‌ای در مرجع قضایی در حال رسیدگی داشته‌اند و دارای سه فرزند نیز هستند.سرهنگ «قسام» خاطرنشان کرد: این واقعه تلخ و تبعات تلخ‌تر آن برای همسرِ قاتل و فرزندانش، از اختلافات خانوادگی و عدم کنترل خشم نشأت گرفته است که با مراجعه به‌موقع به مشاور خانواده و ریشه‌یابی مشکلات این زوج و سعی در حل آن، از وقوع این واقعه تأسف بار جلوگیری می‌شد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.