اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
93251
1401/06/06 10:21

قتل بی دلیل مرد جوان در مستی

مرد جوان که در یک دورهمی شبانه شرکت کرده بود در حالت مستی با شلیک گلوله یکی دیگر از میهمان‌ها را به قتل رساند و متواری شد.

به گزارش اصلاحات پرس، بامداد جمعه گزارش مرگ پسر جوانی به مأموران کلانتری 112 ابوسعید اعلام شد و آنها نیز در تماس با بازپرس محمد حسین زارعی از قتل پسر جوانی در طبقه پنجم یک ساختمان خبر دادند.

به‌دنبال اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل حادثه شده و در بررسی‌های اولیه صاحب خانه گفت: ساعاتی قبل با 5 نفر از دوستانم میهمانی و دورهمی داشتیم مشروبات الکلی هم در میهمانی‌مان بود. یک دفعه یکی از دوستانم در حالت مستی اسلحه کلت کمری از جیبش درآورد و به سمت مقتول شلیک کرد. به قدری این حرکت سریع بود که اصلاً متوجه نشدیم چرا این کار را انجام داد شاید انگیزه‌اش خودنمایی بود.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، بعد از شلیک به این پسر 22 ساله او غرق در خون روی زمین افتاد و فوت کرد. عامل جنایت و یکی دیگر از میهمان‌ها به‌دنبال کشته شدن پسر جوان از محل متواری شدند.
به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی پایتخت جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت ادامه دارد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.