اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
94337
1401/06/13 10:40

صوفی: رئیسی دارد از رقیبش «فساد» شکست می‌خورد

صوفی گفت: اگر فساد رقیب آقای رئیسی است، با این تفاسیر او دارد از رقیبش شکست می خورد.

به گزارش اصلاحات پرس، دولت رئیسی در حالی دومین سال مسئولیت خود را آغاز کرد که در خیلی از زمینه ها اعم از اقتصادی، سیاست خارجی، اجتماعی، فرهنگی و فناوری رویکرد مشخصی ندارد.

علی صوفی درباره چرایی تداوم سردرگمی دولت سیزدهم در حوزه های مختلف گفت: آقای رئیسی یک صفحه برنامه برای اداره کشور ارائه نکرد و امروز هم می گوید «من وعده ای نداده ام»، خوب معلوم است وقتی برنامه ای نداده، طبیعتا وعده ای هم نداده است اما او نمی تواند منکر این شود که شعارهای زیادی را در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ مطرح کرد.

بر اساس گزارش نامه‌نیوز، وی افزود: آقای رئیسی اعلام کرد «رقیب من فساد است»، خوب امروز بگوید «چه طور فساد ۷۲۰ میلیون یورویی در وزارت جهادکشاورزی رخ داد؟»، اگر فساد رقیب آقای رئیسی است، با این تفاسیر او دارد از رقیبش شکست می خورد. وقتی مصادیق دیگر فساد را هم می بینیم، این طور به نظر می آید که فساد در دولت لانه کرده است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به افزایش پایه پولی کشور و حجم نقدینگی در جامعه یادآور شد: آقای لیلاز چندی پیش اعلام کرد «روزی ۵ هزار میلیارد تومان افزایش نقدینگی و چاپ اسکناس بدون پشتوانه برای دزدها و اختلاسگران است». بشکه درآمد دولت ته ندارد. خوب آقایان جواب دهند و بگویند «این طور نیست»

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.