اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
95343
1401/06/14 11:01

دفاع تمام قد کیهان از مهدی تاج

رئیس‌جدید فدراسیون فوتبال اگر واقعا بخواهد آنچنان‌که بعد از انتخاب شدن گفته است، در جهت اصلاح فوتبال گام بردارد و شر جریانات اختاپوسی و دلالی فاسد و اخلالگر را از سر فوتبال کم کند، تردید نداشته باشد.

به گزارش اصلاحات پرس، این روزها می‌بینیم افراد و عناصر وبعضی برنامه‌های تلویزیونی که چشم خود را برکثیفترین اتفاقات اخلاقی و مالی و فرهنگی و... بسته‌اند و تاکنون در برابر این همه نه تنها ککشان نگزیده که نقش ماله کش را هم بازی کرده و در انحراف وفریب افکار عمومی و دادن آدرس‌های غلط برای حواس مردم را پرت کردن از متن واصل ماجراها از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیده وبرای ادامه وضعیت فعلی غیر قابل تحمل این فوتبال فلک‌زده به نفع شارلاتانیسم فاسد و دلالی افسارگسیخته واخلالگر، دست به هر ابزار مشروع و نامشروعی زده‌اند، هوادار شش دانگ سلامت فوتبال شده و علم مبارزه با « مفسد اقتصادی» و « غارتگر بیت‌المال» را به دست گرفته و زیر آن عربده کشی می‌کنند و سینه می‌زنند و یقه می‌درانند و در تلویزیون برنامه«چشمک» راه می‌اندازند و...

اینها همه یعنی اینکه این جریان مفسدفعال در فوتبال سخت احساس خطر کرده است و صرفا از وعده سالم ‌سازی فوتبال که رئیس‌جدید فدراسیون فعلا فقط حرفش را زده است، به شدت به ترس و هراس افتاده است، این جریان نابکار از بعضی شایعاتی که این روزها در محافل فوتبالی شدت بیشتری گرفته‌، یعنی احتمال زیاد برکناری سرمربی فعلی تیم ملی که- قبلا هم بارها گفته و نوشته‌ایم وتا آنجا که لازم باشد باز هم خواهیم نوشت- نماد عینی و سمبل غیر قابل انکار حضور دلالی رسوا و پیشانی سفید در فوتبال ایران است، وحشت کرده و باباشمل وار وبه سبک بعضی بی‌مخ‌های معروف! با انواع واقسام ابزار و وسایل خاصه ابزار رسانه‌ای و سیمایی و برنامه‌های fake و شب‌های دلالی و... دیوانه وار و بی‌امان پیش چشم بعضی مدیران واداده و از مرحله پرت رسانه ملی!، هجمه و هجوم خود را علیه رئیس‌جدید فدراسیون آغاز کرده که هم او را از دست زدن به هراقدامی برای برکناری آلت دست بی‌اراده آنها در تیم ملی، بترسانند و هم اینکه حساب کار را در همین شروع به دست او بدهند که حرف زدن از اصلاح و درستی و سروسامان دادن و... ممنوع!

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.