اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
96440
1401/06/22 11:13

امی 2022 برندگانش را شناخت

مراسم هفتاد و چهارمین دوره اهدای جوایز امی پرایم‌تایم با معرفی بهترین برنامه‌های تلویزیونی برگزار شد.

به گزارش اصلاحات پرس و به نقل از ورایتی، مراسم هفتاد و چهارمین دوره اهدای جوایز امی پرایم‌تایم بامداد امروز به وقت ایران در طول ۳ ساعت برگزار شد تا بهترین برنامه‌های تلویزیونی معرفی شوند. در حالی که امسال سریال‌های «جانشینی» و «تد لاسو» با ۲۵ و ۲۰ نامزدی بیشترین شانس دریافت جوایز را داشتند، موفق به کسب جوایز مهمی هم شدند.

در مراسم امسال «بازی مرکب» و «جانشینی» در بخش سریال‌های درام و «قلم‌به‌مزدها» و «تد لاسو» و «ابوت المنتری» در بخش کمدی خوش درخشیدند.

«تد لاسو» برای دومین سال پیاپی برنده بهترین سریال کمدی شد و «جانشینی» هم جایزه بهترین سریال درام را برد. «لوتوس سفید» هم عنوان بهترین سریال کوتاه را از آن خود کرد.

در این مراسم لی جونگ-جای بازیگر «بازی مرکب» نتفلیکس به اولین بازیگر مرد آسیایی بدل شد که در بخش بهترین سریال درام برنده جایزه امی می‌شود. وی چهارمین بازیگر آسیایی است که تاکنون جایزه امی را دریافت کرده است. زندیا هم برای بازی در سریال «سرخوشی» جایزه بهترین بازیگر زن نقش اول یک سریال درام را برد و به جوان‌ترین برنده دو امی بازیگری و اولین بازیگر سیاهپوست زنی بدل شد که امی نقش اصلی را در یک سریال درام دریافت می‌کند.

جین اسمارت برای «قلم به مزدها» امی بهترین بازیگر زن سریال‌های کمدی را دریافت کرد و جیسون سودیکیس برای «تد لاسو» برنده امی بهترین بازیگر مرد این بخش شد.

مایکل کیتون برای بازی در «دوپسیک» جایزه بهترین بازیگر مرد یک مینی سریال را برد و آماندا سیفرد با سریال «طردشده» این جایزه را دریافت کرد.

در بخش بازیگری نقش مکمل سریال درام متیو مکفیدن برای «جانشینی» و جولیا گارنر برای «اوزارک» برنده شدند. جولیا گارنر با این جایزه سومین جایزه امی دوران کارش را دریافت کرد.

در بخش بازیگری مکمل سریال کمدی هم برت گلدستین برای «تد لاسو» و شریل لی رالف برای بازی در سریال «ابوت المنتری» برنده شدند. رالف دومین بازیگر آفریقایی تبار برنده امی در نقش مکمل در یک سریال کمدی است.

هوانگ دونگ هیوک نیز برای «بازی مرکب» به اولین کارگردان آسیایی تباری بدل شد که در بخش بهترین کارگردانی سریال‌های درام برنده جایزه می‌شود.

هفته پیش مراسم اهدای جوایز امی خلاقه برگزار شده بود.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.