اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
96515
1401/06/30 10:43

بازی‌های پرسپولیس در صورت محکومیت اسدبیگی سه بر صفر نمی‌شود

باشگاه پرسپولیس به پرونده شکایت ذوب‌آهن اصفهان از سینا اسدبیگی بازیکن کنونی سرخ‌های پایتخت ورود نکرده است. باشگاه پرسپولیس می‌گوید این یک دعوا میان باشگاه دیگر و بازیکنی است که مدعی هستند با او قرارداد دارند و تا زمانی که مرجع رسیدگی به این پرونده از پرسپولیس مدارکی را نخواهد در این دعوا دخالت نخواهد کرد.

به گزارش اصلاحات پرس، گفته می‌شود این بازیکن در مذاکره با ذوب‌آهن از طریق واتساپ مدیربرنامه‌اش متن قراردادی را دریافت کرده که آن را امضا کرده و به‌شکل واتساپی توسط مدیربرنامه های این بازیکن آن را ارسال کردند که این متن واتساپی هم در هیات فوتبال به ثبت نرسیده است. باشگاه پرسپولیس هم بعد از استعلام مکتوب از هیات فوتبال مبنی‌بر وضعیت قرارداد این بازیکن اقدام به عقد و ثبت قرارداد با این بازیکن کرده است.

در خبرها آمده بود که در صورت محکومیت اسدبیگی در این پرونده نتایج بازی‌هایی که برای پرسپولیس بازی کرده به نفع حریفان 3 بر صفر اعلام می‌شود که این موضوع کاملا رد شده. اگر چنین اتفاقی بیفتد این بازیکن 4 تا 6 ماه محروم شده و پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه پرسپولیس بسته خواهد شد و اصلا این دعوای حقوقی منجر به 3 بر صفر شدن بازی‌های پرسپولیس نخواهد شد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.