اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
97600
1401/07/09 10:31

حضور آل کثیر در تمرینات بدون اجازه باشگاه؟

عیسی آل‌کثیر در حالی در روز‌های اخیر در تمرینات پرسپولیس آفتابی شده است که هیچ قراردادی با این باشگاه ندارد. اگرچه یحیی گل‌محمدی اجازه حضور آل‌کثیر را در تمرینات تیمش صادر کرده اما این موضوع بدون هماهنگی با باشگاه بوده است.

به گزارش اصلاحات پرس، با توجه به همین مسئله این مهاجم مصدوم باید در هفته پیش رو برای حضور در تمرینات سرخ‌پوشان از باشگاه مجبوز بگیرد.  پرسپولیس برای بازی با تراکتور شیخ دیاباته و امید عالیشاه را به‌طور قطع در اختیار نخواهد داشت اما سروش رفیعی و سعید صادقی به تمرینات گروهی این تیم برگشته‌اند. کادر فنی سرخ‌پوشان امروز وضعیت بدنی این دو بازیکن را به‌طور دقیق بررسی خواهند کرد تا در مورد حضور آنها در ترکیب اصلی تصمیم‌گیری کنند. احتمال اینکه یکی از این دو بازیکن مقابل تراکتور نیمکت‌نشین باشد زیاد است.  از سوی دیگر مشکل زمین تمرین قرمزها نیز در شرف حل شدن است. محمد محمدی بعد از بازدیدی که از زمین چمن تهرانسر داشت نشستی را با مسئولان این ورزشگاه برگزار کرد.

در این نشست توافق شد که پرسپولیس هفته‌ای دو روز تمرینات خود را در ورزشگاه سابق تیم نفت تهران انجام دهد. البته قرار است تصمیم نهایی در این مورد را سرمربی سرخ‌‌پوشان بگیرد. به این ترتیب که پرسپولیسی‌ها یکی دو جلسه در زمین تهرانسر تمرین خواهند کرد و اگر رضایت داشته باشند، معاون ورزشی این باشگاه در آخر همین هفته قرارداد نهایی را با ورزشگاه تهرانسر امضا خواهد کرد. سرخ‌پوشان در هفته پیش رو یک جلسه تمرین هم در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.