اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
97606
1401/07/10 09:14

دستگیری قاتلی که در کوه مخفی شده بود

پسر جوانی که پس از قتل یکی از بستگانش در کوه‌های اطراف شهرستان ایلام مخفی شده بود در کمتر از یک ساعت پس از جنایت دستگیر شد.

به گزارش اصلاحات پرس، سرهنگ «قدرت حیدری زاد» فرمانده انتظامی شهرستان ایلام در تشریح این خبر گفت: آخر هفته گذشته خبر یک درگیری منجر به قتل عمد با سلاح سرد به پلیس اعلام شد و بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان ایلام برای بررسی این ماجرا در محل حاضر شدند و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری عاملان اصلی نزاع در دستور کار قرار گرفت. با حضور مأموران در محل مشخص شد جوانی ۲۰ ساله به علت اختلافات خانوادگی، نوجوانی ۱۶ ساله را با ضربات چاقو به قتل رسانده و بلافاصله از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام تصریح کرد: مأموران انتظامی شهرستان ایلام با اشراف اطلاعاتی دریافتند، قاتل پس از این جنایت  به سمت کوه‌های اطراف شهر فرار کرده و مخفی شده است که بلافاصله محل اختفای او  شناسایی و در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، متهم در تحقیقات پلیس پس از مواجهه با شواهد و مدارک، به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرد.
سرهنگ «حیدری زاد» اضافه کرد:  نتیجه کنترل نکردن خشم از سوی افراد نتایج زیانباری را به دنبال خواهد داشت که می‌طلبد خانواده‌ها در این زمینه بیشتر مراقب فرزندان خود بوده و آنها را به خود کنترلی تشویق کنند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.