اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
97607
1401/07/10 09:18

پخش فیلم های «پیتر بل» بازیگوش از تلویزیون

شبکه امید از امروز تا سه شنبه ـ 10 تا 12 مهر ماه ـ سه فیلم سینمایی پخش می کند.

به گزارش اصلاحات پرس، فیلم های سینمایی «پیتر بل» در قالب دو قسمت و همچنین «ارثیه لوئیزا» این هفته از شبکه امید پخش می شوند.

قسمت نخست از فیلم سینمایی «پیتر بل» به کارگردانی «ماریا پیترز»، یکشنبه، ۱۰ مهر ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کوئنتین شرام، فرنچ دیگروت، اسجورد متز و جوردی مال خواهیم دید: پیتربل پسربچه‌ای بازیگوش است که شیطنت‌هایش در محله و مدرسه باعث دردسرهای کوچکی می‌شود. پیتر به‌خاطر شیطنت‌هایش که در شهر در حال زبانزد شدن است مورد توجه خبرنگار روزنامه‌ای قرار می‌گیرد و از این به بعد عناوین صفحه اول این روزنامه به بل اختصاص داده می‌شود که باعث می‌شود روزنامه از ورشکستگی درآمده و فروش خوبی کند. اما این موفقیت طولی نمی‌کشد وقتی ژوزف شروع به خرابکاری‌هایی مثل واژگون کردن یک تراموای شخصی می‌کند و همه آنها را جز کارهای پیتر نمایش می‌دهد و باعث می‌شود پیتر به تدریج تبدیل به موجودی منفور در جامعه شود.

فیلم سینمایی «پیتر بل ۲» به کارگردانی «ماریا پیترز»، دوشنبه ۱۱ مهر ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کوینتن شرام، فرنچ دیگروت و کاتیا هربرس خواهیم دید: یک سرقت از خانه ژوزف انجام می شود و او دوباره تقصیر را به گردن پیتر می اندازد و پیتر به زندان می افتد؛ اما در زندان طی حوادثی معلوم می شود سرقت مذکور توسط یک فرد سابقه دار انجام گرفته و پاسلو رئیس زندان قصد دارد پیتر را آزاد کند که می فهمد پیتر قبلاً خودش فرار کرده است. قبل از انجام مراسم نامزدی پل پلینگاه خبرنگار و مارتا خواهر پیتر پل مطلع می شود که اگر به دفتر مرکزی روزنامه در کانادا سفر نکند روزنامه به زودی ورشکست خواهد شد.

فیلم سینمایی «ارثیه لوئیزا» به کارگردانی «دارنل مارتین»، سه شنبه ۱۲ مهر ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

بر اساس گزارش ایسنا، در این فیلم با بازی الِن بورتین، جاش لوکاس و مکنزی فُوی خواهیم دید: لویی دختری نوجوان است که پس از مرگ پدرش و همین طور ترومای مغزی مادرش، مجبور شده به همراه برادر کوچکترش آز، به روستایی کوچک رفته و با مادربزرگ پدرش لوییزا زندگی کند. لوییزا مادر بزرگ لو و آز سعی دارد بچه ها را به زندگی عادی برگرداند و تکفل آنها را به عهده بگیرد. از سوی دیگر مالک معدنی در این روستا، اصرار دارد زمین آبا و اجدادی لوییزا را تصاحب کند اما ... .

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.