اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
97623
1401/07/11 09:32

رشد 43 درصدی فروش خودرو تسلا

خودروساز الکتریکی آمریکایی اعلام کرد، تحویل خودروهای جدید توسط تسلا در سه ماهه سوم افزایش یافته است و از سه ماه قبل که طی آن کارخانه چینی آن برای چندین هفته تعطیل شده بود، پیشی گرفت.

به گزارش اصلاحات پرس، شرکت تسلا به رهبری ایلان ماسک در بیانیه‌ای اعلام کرد تسلا بین جولای و سپتامبر، در مجموع ۳۴۳ هزار و ۳۸۰ خودرو در سراسر جهان تحویل داده است و این نشان‌دهنده افزایش ۴۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته و ۳۵ درصد بیشتر از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ است.

در حالی که نتایج سه ماهه سوم بازگشت به رشد تحویل تسلا را نشان می‌دهد، تعداد کل در انتهای تخمین‌های تحلیلگران بین ۳۴۳ هزار تا ۳۷۰ هزار خودرو بود.

تسلا از ابتدای همه‌گیری، به استثنای سه‌ماهه دوم امسال، زمانی که این شرکت مجبور به تعطیلی کارخانه چینی خود شد، توانسته است تحویل‌ها را هر سه ماهه افزایش دهد.

بر اساس گزارش ایسنا، رشتسلا همچنین افزایش تولید خودرو را با تولید ۳۶۵ هزار و ۹۲۳ دستگاه خودرو در سه ماهه سوم و یعنی ۵۴ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته گزارش داد، اگر چه که احتمالاً مانع از رسیدن آن به ۱.۵ میلیون دستگاه خودرو در سال می‌شود.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، فورد موتور در ماه گذشته اعلام کرد که هزینه‌های مربوط به تورم در سه ماهه سوم یک میلیارد دلار بیشتر از انتظار خواهد بود و کمبود قطعات تحویل را به تاخیر انداخته است.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.