اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
97806
1401/07/25 11:55

جدایی مهاجم پرسپولیس در نیم‌فصل

حامد پاکدل اکثر بازی‌های این فصل پرسپولیس را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

به گزارش اصلاحات پرس، حامد پاکدل مهاجم لرستانی پرسپولیس دومین فصل حضورش را در این تیم سپری می‌کند. پاکدل که از همان اول خریدش با انتقادات فراوانی همراه بود، در چند دیدار فصل قبل توانست گلزنی کند و تا حدودی عملکرد مثبتی از خودش به ثبت برساند.

با این حال در همان زمان هم خیلی از هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس معتقد بودند این بازیکن در حد این تیم نیست و پرسپولیس نیاز به مهاجم گلزن تری نسبت به پاکدل دارند. وضعیت حامد در این فصل حتی از سال قبل هم بدتر شده و این بازیکن اکثر بازی‌های این فصل تیمش را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

پاکدل اکثر تمرینات پیش فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد، در طول فصل دوباره مصدوم شد و هفته قبل هم به دلیل سرماخوردگی دیدار مقابل مس رفسنجان را از دست داد و از لیست این دیدار خط خورد. مصدومیت‌های پرتعداد پاکدل باعث شد تا در فضای مجازی خیلی‌ها با این بازیکن و آسیب دیدگی‌هایش شوخی کنند و به نوعی به او کنایه بزنند.

بر اساس گزارش خبرورزشی، پاکدل در دیدار‌هایی که غیبت داشت، با گذاشتن استوری برای همبازیانش آرزوی موفقیت می‌کرد و همین موضوع باعث شوخی هواداران با او شد. عده‌ای از پرسپولیسی‌ها به کنایه می‌گفتند تعداد مصدومیت‌های پاکدل از تعداد استوری‌های او بیشتر شده است. یا حتی عده‌ای خطاب به مدیران پرسپولیس می‌گفتند برای پاکدل یک کلینیک اختصاصی در ورزشگاه شهید کاظمی احداث کنید.

با توجه به درخشش لوکادیا و آماده شدن دیاباته، همچنین توانایی بازی نفراتی مثل عبدی، امیری، عالیشاه، عمری و ترابی در خط حمله، کار پاکدل برای بازی کردن در پرسپولیس بسیار سخت است و در صورت ادامه دار شدن غیبت‌های او، احتمال جدایی این بازیکن حتی در نیم فصل هم وجود دارد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.