اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
97822
1401/07/26 11:32

درویش؛ مدیرعامل موقت

هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس بعد از برکنار مصطفی آجورلو از مدیرعاملی باشگاه استقلال، سریعا تشکیل جلسه داد تا به وضعیت مدیریت این باشگاه هم رسیدگی شود.

به گزارش اصلاحات پرس، خیلی از رسانه‌ها در پایان جلسه روز دوشنبه منتظر خبر برکناری رضا دوریش بودند که البته این اتفاق رخ نداد. همان‌طور که در گزارش قبلی اشاره داشتیم، اعضای هیات‌مدیره پرسپولیس سعی کردند در نشست اخیرشان به‌ظاهر از درویش حمایت کنند و حالا باخبر شدیم گویا از آنها خواسته شده بود که این کار را انجام دهند. مساله‌ای که خود درویش هم متوجه آن شد و به خاطر همین هم با وجود اینکه سخنگوی هیات‌مدیره بود در پایان جلسه صحبتی درباره این نشست نکرد و شهریاری به جای او پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

درویش بهتر از هر کسی می‌دانست که در جلسه ظاهری فقط برکناری‌اش به تاخیر افتاده و به همین خاطر ترجیح داد مقابل خبرنگاران صحبتی درباره ماندنش در مدیریت باشگاه پرسپولیس نکند.  ظاهرا مدیران وزرات ورزش صلاح ندانستند که برکناری مدیریت دو باشگاه سرخابی همزمان باشد و به همین خاطر فعلا تصمیم گرفته شده که درویش بماند. در شرایط فعلی هم نقش هیات‌مدیره و مخصوصا حسین شهریاری در باشگاه پرسپولیس بسیار پررنگ‌تر از قبل خواهد بود، تا حدی که یحیی گل‌محمدی به‌عنوان سرمربی تیم من‌بعد خواسته‌هایش را با ریاست هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس هم در میان خواهد گذاشت. 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.