اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
98925
1401/08/03 10:05

چرا طلب استراماچونی سر وقت پرداخت نشد؟

ایران ورزشی نوشت: بدهی‌های استقلال چالش عحیب این روزهای مدیریت آبی‌هاست.

به گزارش اصلاحات پرس، بر اساس حکمی که دادگاه عالی ورزش صادر کرده، باشگاه استقلال باید چیزی بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان به آندره‌آ استراماچونی بپردازد و مطالبات او را تسویه کند. در غیر این صورت بر اساس حکم دادگاه عالی ورزش ابتدا کسر امتیاز مدنظر قرار خواهد گرفت و پس از آن نیز تنبیهات سخت‌تری همچون سقوط به دسته پایین‌تر در دستور کار قرار می‌گیرد.

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که اگر در پاییز سال ۱۳۹۸ طلب استراماچونی سر وقت پرداخت می‌شد و این مربی بهانه‌ای بابت شکایت به فیفا پیدا نمی‌کرد و مشکلات مالی با مرد ایتالیایی اساساً سر و شکل دیگری به خود می‌گرفت شاید حالا اصلاً قرار نبود استقلال چنین رقمی را بپردازد ولی اشتباه مدیران وقت باشگاه استقلال بدهی ۵۰ میلیارد تومانی را برای این باشگاه به ارث گذاشته و متأسفانه راه دیگری هم برای پرداخت آن وجود ندارد.

نکته تأمل برانگیز این است که هیچ یک از متولیان ورزش و حتی نهادهای نظارتی پیرامون اینکه چرا طلب استراماچونی سر وقت پرداخت نشده مدیران سابق را مؤاخذه نمی‌کنند. گفته می‌شود اگر پیش از جدایی مبلغ 50 هزار یورو به استراماچونی پرداخت می‌شد هرگز کار به شکایت 50 میلیاردی نمی‌کشید!

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.