اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
98971
1401/08/07 10:18

رئیسی فکر نمی‌کرد روزی مردم آرزوی دولت روحانی را ‌کنند

نامه نیوز نوشت: فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آقای رئیسی رو کرد به طرف خانم راکعی و گفت «مردم آرزوی هر دولتی را کنند، آرزوی دولت قبل را نخواهند کرد». در واقع آقای رئیس جمهور می خواست بگوید ما بهتر از دولت قبل عمل کردیم.

به گزارش اصلاحات پرس، انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ وقتی در حال برگزاری بود، سیدابراهیم رئیسی شعارهایی می داد که گویی از همان فردای حضور در پاستور قرار است اتفاقات بزرگی در عرصه مدیریت کشور بیفتد و موج تحولات بقدری بلند باشد که در کوتاه مدت همه مشکلات کشور و مردم برطرف شوند اما یکسال گذشت، اتفاقی که نیفتاد هیچ، هر روز تورم و گرانی بدتر از دیروز، به طوری که این روزها برخی سیاسیون اصولگرا و اصلاح طلب صراحتا بیان می کنند «مردم دولت روحانی را دعا و از آن ایام به خوشی یاد می کنند.»

محمدرضا خباز درباره میزان تفاوت قائل شدن مردم بین ریاست جمهوری رئیسی و ریاست جمهوری حسن روحانی گفت: آقای رئیسی روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان امسال ۲۴ فعال سیاسی اعم ۶ اصلاح طلب و ۱۸ اصولگرا را به دفتر کارش دعوت کرد و نقطه نظرات آنها را درباره موضوعات گرفت.

وی افزود: خانم راکعی در آن نشست به آقای رئیسی گفت «شما با نوع مدیریت چند ماه اخیرتان کاری کردید که مردم آرزوی دولت قبل را دارند»، آقای رئیس جمهور زمانی که پاسخ صحبت های سیاسیون را می داد، به این جمله خانم راکعی پاسخ نگفت ولی وقتی همه برای گرفتن عکس دسته جمعی آماده می شدند، آقای رئیسی رو کرد به طرف خانم راکعی و گفت «مردم آرزوی هر دولتی را کنند، آرزوی دولت قبل را نخواهند کرد». در واقع آقای رئیس جمهور می خواست بگوید ما بهتر از دولت قبل عمل کردیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار کرد: اخیرا به میدان تره بار برای خرید رفته بودم، فردی در صف پشت سر من ایستاده بود و شروع به بدوبیراه گفتن به دولت کرد و ادامه داد «صد رحمت به دولت قبلی». البته این روایت شاید به درد تصمیم گیری نخورد ولی جا دارد این دولت خودش افکارسنجی انجام دهد. این اقدام هزینه زیادی هم ندارد.

این نماینده ادوار مجلس با اشاره به بودجه هزار میلیاردی گشت ارشاد افزود: خوب است از همین اعتبار برای تحقیق بی طرفانه درباره «میزان رضایت مردم از دولت» استفاده کنند و آن را در اختیار رئیس جمهور و تصمیم سازان و تصمیم گیران کشور قرار دهند وگرنه اطرافیان یا حرمت می کنند واقعیت را نمی گویند یا برای حفظ موقعیت خودشان واقعیت ها را بیان نمی کنند و حتی برخی افراد برای تحکیم پایه های مقام و منصب خودشان مجیزگویی می کنند.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.