اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
98983
1401/08/08 09:38

قتل مرموز مرد جوان در آتش

کشف جسد سوخته مرد جوان در حریق عمدی آپارتمان طبقه هفتم، دو فرضیه را پیش روی بازپرس جنایی قرار داد.

به گزارش اصلاحات پرس، ساعت ۴:۳۷ بامداد شنبه 7 آبان گزارش آتش‌سوزی یک ساختمان 7 طبقه در خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان خجسته‌پور به آتش‌نشانی اعلام شد. با حضور سه ایستگاه آتش‌نشانی، امدادگران دریافتند واحد طبقه هفتم در حال سوختن است و شعله از پنجره‌های شکسته به بیرون زبانه می‌کشد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: در طبقه هفتم این ساختمان یک واحد ۹۰ متری بود که آتش‌سوزی در آن رخ داده بود، با توجه به شکستن شیشه‌ها احتمال می‌رفت انفجار کوچکی نیز رخ داده باشد. پس از اطفای حریق با جسد مردی حدوداً 45 ساله مواجه شدیم که موضوع به پلیس و اورژانس اعلام شد.

با گزارش کشف جسد سوخته از سوی مأموران کلانتری 140 باغ فیض به بازپرس محمدرضا صاحب‌جمعی تحقیقات تیم جنایی شروع شد. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت مرد جوان روی تختی در اتاق نشیمن بوده که بر اثر آتش‌سوزی جان خود را از دست داده است.همسایه‌ها در تحقیقات مدعی شدند مرد جوان با برادرش اختلاف شدیدی داشته و بارها صدای درگیری آنها را شنیده‌اند. این در حالی بود که متوفی سابقه خودکشی نیز در پرونده خود داشت.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، باتوجه به اینکه کارشناسان آتش‌نشانی اعلام کردند که حریق عمدی بوده است، دو فرضیه از سوی بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران مطرح شد؛ نخستین فرضیه قتل مرد جوان و حریق عمدی بوده و دومین فرضیه خودکشی است.بنابراین تحقیقات برای برملایی راز مرگ مرموز مرد تنها به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد.
 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.