اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
99049
1401/08/12 09:36

قتل پایان درگیری های سریالی دو همسایه

درگیری‌های سریالی دو همسایه بعد از 40 سال با قتل یکی از آنها پایان یافت.

به گزارش اصلاحات پرس، چندی قبل گزارش مرگ مرد میانسالی در یک درگیری خیابانی به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. با صدور دستور تحقیق و بررسی مشخص شد که قاتل و مقتول همسایه بوده‌اند اما بعد از یک درگیری شدید یکی از آنها با چاقو مصدوم و به بیمارستان منتقل شده است اما شدت جراحت مرگ او را رقم زده است.

با مشخص شدن هویت عامل جنایت، مأموران راهی خانه او در جنوب تهران شده اما مرد میانسال متواری شده بود. تحقیقات برای یافتن او ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان موفق به دستگیری متهم شدند. 
مرد میانسال در تحقیقات گفت: 40 سال است که با مقتول همسایه هستم، او مهندس بود و اوایل مشکلی باهم نداشتیم. اما بعد از مدتی اختلافاتمان شروع شد. 

بر اساس گزارش روزنامه ایران،یک روز سر پارک ماشین و یک روز سر گذاشتن زباله جلوی در خانه، در نهایت هم جر و بحث بر سر کوچکترین موضوعات به یک دعوا ختم می‌شد. 

روز حادثه با او درگیر شدم و با چاقو ضربه‌ای به او زدم، اما قصدم قتل نبود و از ترس فرار کردم.

به دستور بازپرس جنایی ، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.