اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
99062
1401/08/12 10:07

قرارداد مادام‌العمر پادوانی با استقلال؟

بعد از اینکه دادگاه عالی ورزش رای پرونده دادخواهی پادوانی، مدافع سابق برزیلی باشگاه استقلال را به سود باشگاه ایرانی اعلام کرد، استقلالی‌ها حالا باید فقط مطالبات باقی‌مانده به این بازیکن را پرداخت کنند.

به گزارش اصلاحات پرس، این در حالی است که بعد از ابلاغ رای، باشگاه استقلال تنها 30 روز فرصت دارد تا یکصد‌هزار دلار به‌علاوه جرایم و دیرکرد مبلغ پرداختی به این بازیکن را پرداخت کند؛ چراکه در غیر این ‌صورت پنجره نقل‌ و انتقالاتی زمستانی آبی‌‌ها مرتبط با مدافع سابق برزیلی این باشگاه هم تهدید خواهد شد.  بر همین اساس باشگاه استقلال باید به‌جز 100 هزاردلاری که به این بازیکن بدهکار است، 20 هزار دلار از بابت تاخیر تادیه این مبلغ و یک پاداش از بابت آپشن قراردادی که او داشت را باید به این بازیکن پرداخت کند.  

بر اساس گزارش فرهیختگان، طبق شنیده‌ها قرار است علی فتح‌‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال به هر شکلی که هست رضایت این بازیکن را گرفته و از لحاظ مادی و معنوی او را راضی کند. گفته می‌شود مدیریت این باشگاه طرحی را آماده کرده که براساس آن قرار است با تامین منابع مالی جدید علاوه‌بر پرداخت معوقات و مطالبات مدافع برزیلی، برخی اقدامات جنبه مادام‌العمر پیدا کرده تا به این ترتیب استقلالی‌ها از لحاظ مسائل معرفتی نیز دین خود را به پادوانی ادا کنند. این بازیکن در سال 96 در دیدار با فولاد به‌شدت مصدوم شد تا مجبور شود برای همیشه با فوتبال و البته راه رفتن خداحافظی کند. 

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.