اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
99064
1401/08/14 09:28

قتل همکلاسی به خاطر یک توهم

قتل همکلاسی قدیمی به خاطر توهم حادثه خونین آخر هفته پایتخت بود.

کری‌خوانی مرگبار

به گزارش اصلاحات پرس، عصر چهارشنبه مأموران کلانتری 151 یافت‌آباد در تماس با بازپرس محمدتقی شعبانی از مرگ پسر 21 ساله‌ای در بیمارستان خبر دادند. با اعلام خبر، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و بررسی‌ها نشان می‌داد پسر جوان به همراه یکی از دوستانش که او نیز به‌شدت مصدوم شده بود، روز قبل به بیمارستان منتقل شده‌اند. تلاش کادر درمان برای نجات دو پسر جوان ادامه داشت اما در نهایت 24 ساعت بعد یکی از آنها تسلیم مرگ شد.

در ادامه تحقیقات هویت عامل جنایت شناسایی و پسر جوان که پس از درگیری مرگبار متواری شده بود، بازداشت شد. عامل این قتل زمانی که در مقابل تیم جنایی قرار گرفت به قتل اعتراف کرد: مقتول همکلاسی قدیمی‌ام بود بعد از آنکه درسمان تمام شد، با هم کری خوانی و کل کل داشتیم هر کدام می‌خواستیم ثابت کنیم که زورمان بیشتر از دیگری است. سعی داشتیم در محل خودی نشان دهیم. شب حادثه با مقتول قرار گذاشتم، من به همراه دوستم رفتم و مقتول با 11 نفر از دوستانش آمد.

بر اساس گزارش روزنامه ایران، او ادامه داد: محل قرارمان یکی از بوستان‌های یافت آباد بود، اما دقایقی بعد احساس کردم مقتول قصد دارد با دوستانش به من حمله کند. من هم قبل از اینکه او نقشه‌ای را که در سر داشت اجرا کند، با چاقو به آنها حمله کرده و متواری شدم.

با اعتراف متهم به جنایت او در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.