اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
99078
1401/08/14 10:23

سردار آزمون آماده بازی شد

طبق اعلام نشریه کیکر آلمان، سردار آزمون با پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی، آماده بازی برای بایر لورکوزن است.

به گزارش اصلاحات پرس، سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران وباشگاه بایر لورکوزن بیش از یک ماه پیش و هنگامی که در حال گرم کردن برای ورود به بازی مقابل پورتو بود، دچار آسیب دیدگی شد.

گفته می شد آزمون به خاطر آسیب دیدگی کشاله پا، مصدومیت طولانی مدتی در پیش دارد و حتی گمانه زنی ها نسبت به از دست رفتن جام جهانی برای این مهاجم ایران بالا گرفت.

بعد از این آسیب دیدگی، با برنامه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران و هماهنگی باشگاه لورکوزن، آزمون به کشور امارات سفر کرد. از کادر فنی تیم ملی هم «میکائیل موریرا» راهی امارات شد تا سردار با طی کردن یک روند درمانی مناسب، زودتر به میادین بازگردد.

بر اساس گزارش خبرآنلاین، این تدابیر و برنامه ها سرانجام جواب داد و نشریه کیکر آلمان مدعی شد سردار آزمون حتی ممکن است هفته آینده به ترکیب بایر بازگردد.

کی روش هم در آخرین مصاحبه خود با رسانه های ایران در هفته گذشته، از روند درمانی آزمون اظهار رضایت کرده و گفته بود که این بازیکن به آلمان می رود تا در باشگاه بایر حاضر بشود.

نظرات

نظر شما

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.