اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
فرهنگ و هنر
ماجرای%20اختلاف%20صداوسیما%20و%20ارشاد%20رو%20شد

ماجرای اختلاف صداوسیما و ارشاد رو شد

در شرایطی که به نظر می‌رسید اختلاف نظر میان صداوسیما و وزارت ارشاد در حوزه شبکه‌ نمایش خانگی به جدی‌ترین حالت ممکن رسیده باشد، وزیر ارشاد از تواقفی خبر می‌دهد که همه را غافلگیر کرده است.

فهرست%20ممنوع‌الکارهای%20سینما%20اعلام%20می‌شود

فهرست ممنوع‌الکارهای سینما اعلام می‌شود

رییس سازمان سینمایی گفت: اسامی هنرمندانی که احتمالا دچار ممنوع‌الکاری می‌شوند هفته آینده اعلام خواهد شد و وضعیت سینماگرانی که در ماجرای بیانیه مربوط به خوزستان و حاشیه‌های جشنواره کن دچار مشکل شدند، مشخص می‌شود.

پایان‌بندی%20یاغی%20چگونه%20خواهد%20بود

پایان‌بندی یاغی چگونه خواهد بود

آیا این که سنگ بزرگ، علامت نزدن است برای سریال «یاغی» مصداق دارد؟ و آیا محمد کارت در پایان‌بندی می‌تواند دانه‌های تسبیحش را به خوبی با نخی طلایی به هم وصل کند؟ تا اینجای کار که نشان داده کارش را به خوبی بلد است.

تئاتر%20و%20سینما،%20پارک%20نیست%20که%20جنبه%20سرگرمی%20داشته%20باشد

تئاتر و سینما، پارک نیست که جنبه سرگرمی داشته باشد

آزاده صمدی جزو بازیگرانی است که در تئاتر، سینما و تلویزیون حضوری پررنگ دارد. او با تاکید بر نقش مهم تئاتر، سینما و موسیقی در فرهنگ‌سازی، می‌گوید که تئاتر و سینما، پارک نیست که فقط جنبه سرگرمی داشته باشد و با تعطیلی‌اش، فقط تفریحات مردم محدود شده باشد.

آخرین%20اطلاعات%20از%20تشییع%20و%20تدفین«%20هوشنگ%20ابتهاج»

آخرین اطلاعات از تشییع و تدفین« هوشنگ ابتهاج»

«سایه» رفته است، و ارغوانش حالا سایه‌ انداخته است بر سر علاقه‌مندانی که پس از سال‌ها درهای خانه هوشنگ ابتهاج را بازتر از هر روز دیگری یافته‌ و در آن حضور پیدا کرده‌اند. در حالی‌که روایت‌هایی از گذشته نقل می‌شود، خبرهایی نیز دربارۀ آیندۀ این خانه به گوش می‌رسد.

تیغ%20سانسور%20و%20توقیف%20کُند%20می‌شود؟

تیغ سانسور و توقیف کُند می‌شود؟

با توجه به اینکه در ماه‌های گذشته چند فیلم دارای مجوز با موانعی برای اکران روبه‌رو شدند، ثبت درخواست‌های تازه برای دریافت پروانه نمایش این پرسش را به همراه دارد که آیا سازمان سینمایی می‌تواند پرونده فیلم‌های مشکل‌دار را سبک و امید سینماگران را به کاهش سختگیری‌ها بیشتر کند؟

حرف%20های%20صریح%20علی%20درخشی%20پس%20از%20خداحافظی

حرف های صریح علی درخشی پس از خداحافظی

کارگردان و نویسنده انیمیشن «دیرین دیرین»، اختلاف نظر میان عوامل و خسته شدن از شرایط موجود را مهمترین دلیل خداحافظی‌اش از این مجموعه می داند.

تاخیر%20یک%20هفته%20ای%20در%20اکران%20فیلم%20حاتمی%20کیا

تاخیر یک هفته ای در اکران فیلم حاتمی کیا

فیلم سینمایی «شب طلایی» به کارگردانی یوسف حاتمی‌کیا با چند روز تاخیر از چهارشنبه‌ی هفته آینده اکران می‌شود.

فیلم%20های%20آخر%20هفته%20تلویزیون

فیلم های آخر هفته تلویزیون

تلویزیون برای پنجشنبه و جمعه، 20 و 21 مرداد ماه 37 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است که از شبکه های سیما به روی آنتن می برد.

چه%20شد%20که%20حسن%20فتحی%20«شهرزاد»،%20«جیران»%20را%20ساخت؟

چه شد که حسن فتحی «شهرزاد»، «جیران» را ساخت؟

شادمهر راستین معتقد است کاهش کیفیت آثار تولید شده از جانب تلویزیون باعث شده تا پلتفرم‌ها گمان کنند مخاطب ساده پسند شده و آثار قوی ارائه ندهند، اما مخاطب شبکه نمایش‌خانگی چون هزینه کرده دوست دارد اثری در حد نتفلیکس تماشا کند.

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.