اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اقتصادی
ایست%20به%20تصمیم%20غیرقانونی%20مخابرات

ایست به تصمیم غیرقانونی مخابرات

خراسان نوشت: شورای رقابت، شرکت مخابرات ایران را به دلیل ارتکاب رویه ضد رقابتی در افزایش آبونمان تلفن ثابت، محکوم کرد؛ اتفاقی که پایانی بر همه تناقضات و ابهامات ماه‌های اخیر بود و حالا باید منتظر صدور رای قضایی برای این اقدام مخابرات بود.

افزایش%2040%20درصدی%20خودرو%20در%20راه%20است؟

افزایش 40 درصدی خودرو در راه است؟

تجارت نیوز نوشت:در حال حاضر سرمایه‌های سرگردان مردم به دنبال بازاری برای سرمایه‌گذاری ایمن می‌گردند. به همین علت پیش‌بینی می‌شود روند افزایشی قیمت خودرو در کشور به صورت هفتگی ادامه یابد.

کسادی%20بی‌سابقه%20بازار%20خانه‌های%20نوساز

کسادی بی‌سابقه بازار خانه‌های نوساز

تورم مصالح ساختمانی، شکاف قیمت آپارتمان‌های نوساز و قدیمی‌ساز را تشدید کرده و به همین لحاظ تعداد معاملات خانه‌های نوساز به پایین‌ترین حد خود رسیده و نسبت به هشت سال قبل 50 درصد کاهش یافته است.

پینگ%20پنگ%20مقصریابی%20ناکامی%20در%20اشتغال%20زایی%20ادامه%20دارد

پینگ پنگ مقصریابی ناکامی در اشتغال زایی ادامه دارد

ایلنا نوشت: موسوی گفت: آقای خاندوزی نباید توقع کنند مجلس بر سر پیگیری مسایل مردم دچار رودربایستی شود و در مسأله مهمی مثل اشتغال زایی، رفتار یکی از سازمان‌های دولت را مورد پرسش صریح قرار ندهد.

فروش%20فوق‌العاده%20و%20پیش‌فروش%207%20محصول%20ایران‌خودرو%20از%20امروز

فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش 7 محصول ایران‌خودرو از امروز

پس از واگذاری مجدد اجرای طرح‌های فروش به خودروسازان، گروه صنعتی ایران‌خودرو برای بار سوم از امروز (پنجشنبه 19 آبان ماه) دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات خود را در سه قالب طرح عادی، طرح حمایت از جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرا می‌کند.

خطر%20توقف%20تولید%20مرغ

خطر توقف تولید مرغ

دنیای اقتصاد نوشت:در نخستین روزهای آبان ماه، قیمت جدید مرغ در خرده‌فروشی‌ها با هدف کمک به تولیدکنندگان و استمرار تولید تصویب شد. بر این اساس قیمت مرغ در حالی از 59 هزار و 800 تومان به 63 هزار تومان افزایش یافت که پیش از این تولیدکنندگان با اشاره به افزایش هزینه‌های تولید، بارها درخواست افزایش قیمت مرغ را برای تداوم تولید این کالا مطرح کرده بودند.

بازار%20مسکن%20در%20برزخ%20قرار%20گرفت

بازار مسکن در برزخ قرار گرفت

اثر روانی تغییرات قیمت ارز، این روزها به شکل امتناع فروشندگان مسکن از فروش بروز یافته است. واسطه‌های ملکی در تهران می‌گویند اگرچه بازار ملک در رکود به سر می‌برد، طرف عرضه نسبت به فروش احتیاط می‌کند. این عقب‌نشینی پس از نوسان اندک قیمت ارز ایجاد شده است.

کاهش%2050%20درصدی%20مصرف%20گوشت

کاهش 50 درصدی مصرف گوشت

دبیر انجمن صنعت بسته‌بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور از کاهش مصرف گوشت و مرغ در کشور خبر داد.

دلار%20فروش%20کم%20شده،%20همه%20می%20خواهند%20بخرند

دلار فروش کم شده، همه می خواهند بخرند

دنیای اقتصاد نوشت: بررسی‌های میدانی به‌عمل آمده از هسته مرکزی بازار ارز تهران در روز گذشته حاکی از آن است که تعداد قابل توجهی از متقاضیان خرید اسکناس‌های خارجی در صفوف طولانی مقابل صرافی‌های مجاز خرید و فروش ارز توافقی حضور دارند.

اعتراض%20انجمن%20واردکنندگان%20خودرو%20به%20رویه%20واردات

اعتراض انجمن واردکنندگان خودرو به رویه واردات

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو معتقد است که آیین‌نامه نگاشته شده برای واردات خودرو منجر به تحقق دو هدف اصلی آزادسازی واردات برای تعدیل بازار و کاهش قیمت‌ها نمی‌شود.

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.