اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اقتصادی
کسادی%20بی‌سابقه%20بازار%20خانه‌های%20نوساز

کسادی بی‌سابقه بازار خانه‌های نوساز

تورم مصالح ساختمانی، شکاف قیمت آپارتمان‌های نوساز و قدیمی‌ساز را تشدید کرده و به همین لحاظ تعداد معاملات خانه‌های نوساز به پایین‌ترین حد خود رسیده و نسبت به هشت سال قبل 50 درصد کاهش یافته است.

پینگ%20پنگ%20مقصریابی%20ناکامی%20در%20اشتغال%20زایی%20ادامه%20دارد

پینگ پنگ مقصریابی ناکامی در اشتغال زایی ادامه دارد

ایلنا نوشت: موسوی گفت: آقای خاندوزی نباید توقع کنند مجلس بر سر پیگیری مسایل مردم دچار رودربایستی شود و در مسأله مهمی مثل اشتغال زایی، رفتار یکی از سازمان‌های دولت را مورد پرسش صریح قرار ندهد.

فروش%20فوق‌العاده%20و%20پیش‌فروش%207%20محصول%20ایران‌خودرو%20از%20امروز

فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش 7 محصول ایران‌خودرو از امروز

پس از واگذاری مجدد اجرای طرح‌های فروش به خودروسازان، گروه صنعتی ایران‌خودرو برای بار سوم از امروز (پنجشنبه 19 آبان ماه) دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یکساله محصولات خود را در سه قالب طرح عادی، طرح حمایت از جوانی جمعیت و طرح جایگزینی خودروهای فرسوده اجرا می‌کند.

خطر%20توقف%20تولید%20مرغ

خطر توقف تولید مرغ

دنیای اقتصاد نوشت:در نخستین روزهای آبان ماه، قیمت جدید مرغ در خرده‌فروشی‌ها با هدف کمک به تولیدکنندگان و استمرار تولید تصویب شد. بر این اساس قیمت مرغ در حالی از 59 هزار و 800 تومان به 63 هزار تومان افزایش یافت که پیش از این تولیدکنندگان با اشاره به افزایش هزینه‌های تولید، بارها درخواست افزایش قیمت مرغ را برای تداوم تولید این کالا مطرح کرده بودند.

بازار%20مسکن%20در%20برزخ%20قرار%20گرفت

بازار مسکن در برزخ قرار گرفت

اثر روانی تغییرات قیمت ارز، این روزها به شکل امتناع فروشندگان مسکن از فروش بروز یافته است. واسطه‌های ملکی در تهران می‌گویند اگرچه بازار ملک در رکود به سر می‌برد، طرف عرضه نسبت به فروش احتیاط می‌کند. این عقب‌نشینی پس از نوسان اندک قیمت ارز ایجاد شده است.

کاهش%2050%20درصدی%20مصرف%20گوشت

کاهش 50 درصدی مصرف گوشت

دبیر انجمن صنعت بسته‌بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور از کاهش مصرف گوشت و مرغ در کشور خبر داد.

دلار%20فروش%20کم%20شده،%20همه%20می%20خواهند%20بخرند

دلار فروش کم شده، همه می خواهند بخرند

دنیای اقتصاد نوشت: بررسی‌های میدانی به‌عمل آمده از هسته مرکزی بازار ارز تهران در روز گذشته حاکی از آن است که تعداد قابل توجهی از متقاضیان خرید اسکناس‌های خارجی در صفوف طولانی مقابل صرافی‌های مجاز خرید و فروش ارز توافقی حضور دارند.

اعتراض%20انجمن%20واردکنندگان%20خودرو%20به%20رویه%20واردات

اعتراض انجمن واردکنندگان خودرو به رویه واردات

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو معتقد است که آیین‌نامه نگاشته شده برای واردات خودرو منجر به تحقق دو هدف اصلی آزادسازی واردات برای تعدیل بازار و کاهش قیمت‌ها نمی‌شود.

واریز%20سود%20سهام%20عدالت%20دو%20مرحله‌ای%20شد

واریز سود سهام عدالت دو مرحله‌ای شد

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت توضیحاتی را درمورد نحوه و زمان واریز سود سهام عدالت اعلام کرد.

چه%20شد%20که%20دلار%20پرواز%20کرد؟

چه شد که دلار پرواز کرد؟

جام جم نوشت:درپی افزایش‌ قابل ملاحظه قیمت دلار، بانک مرکزی اقداماتی چون عرضه ارز در سامانه برخط بازار متشکل ارزی، انتشار گواهی سکه، تولید سکه از طلای آب شده با همکاری بخش خصوصی و فراهم شدن خرید ارز از بانک‌ها را در دستور کار قرار داده که این اقدامات از سوی کارشناسان اقتصادی و فعالان بازار ارز بررسی شده است.

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.