اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اقتصادی
فیلترینگ%20ناگهانی%20ابزارهای%20پرطرفدار%20گوگل%20بدون%20حتی%20یک%20کلمه%20توضیح!

فیلترینگ ناگهانی ابزارهای پرطرفدار گوگل بدون حتی یک کلمه توضیح!

از شب گذشته باری دیگر بخشی از ابزار های گوگل در لیست فیلترینگ قرار گرفت و ابتدا گوگل پلی و سپس گوگل مپ و حتی گوگل ترنسلیت از دسترس خارج شدند.

مسئولان%20بخش%20مسکن%20از%20وضعیت%20بازار%20خبر%20ندارند!

مسئولان بخش مسکن از وضعیت بازار خبر ندارند!

یک کارشناس بازار مسکن گفت: مسئولان وزارت راه و شهرسازی بعضا درخصوص برنامه‌ریزی و سیاست‌ورزی پروژه نهضت ملی مسکن ایده می‌دهند اما به نظر می‌رسد توجه چندانی به وضعیت بازار مسکن ندارند.

اقساط%20وام%20مسکن%20با%20دستمزدها%20همخوانی%20ندارد

اقساط وام مسکن با دستمزدها همخوانی ندارد

آفتاب یزد نوشت:چند روزی است باز بازار دادن وام مسکن از سوی بانک‌ها نقل محافل خرید و فروش است، برخی می‌گویند وام نگیرید زیرا با شرایط امروز معلوم نیست تا پروسه گرفتن وام کامل شود مسیر صعودی خانه سرسام آورتر شده باشد یا خیر؟

کاهش%20نامتناسب%20نرخ%20بیکاری%20در%20تابستان

کاهش نامتناسب نرخ بیکاری در تابستان

اقتصادنیوز نوشت: بررسی نرخ بیکاری تابستان امسال نشان از سه اتفاق مهم داشته است. در مهم ترین آن ها افت نرخ بیکاری ضمن رکورد کمترین کاهش اما در مقایسه با نرخ مشارکت ریزش کمتری داشته است. نکته مهم دیگر در این اشتغال این فصل افت کشاورزی و رشد خدمات در اشتغال بوده است.

بیت‌کوین%20رکورد%20زد

بیت‌کوین رکورد زد

بیت‌کوین توانست سطح ارزنده 20هزار دلار را پس بگیرد و کل ارزش بازار دوباره بالای یک تریلیون دلار است

چه%20اتفاقی%20برای%20بازار%20مسکن%20می‌افتد؟

چه اتفاقی برای بازار مسکن می‌افتد؟

یک اقتصاددان گفت: اگر بی‌ثباتی‌ها ادامه پیدا کرد، یک مقداری ترس مردم از سرمایه‌گذاری در بخش مسکن بالا خواهد رفت و تقاضا نیز کاهش می‌یابد.

چرا%20هیچ%20کس%20اختلال%20اینترنت%20را%20گردن%20نمی‌گیرد؟

چرا هیچ کس اختلال اینترنت را گردن نمی‌گیرد؟

آرمان امروز نوشت: حمید رضا خالدی: 40 روز اختلال در اینترنت، سرگردانی بیش از 45 میلیون ایرانی با فیلترینگ دو پلتفرم اصلی که مراوده‌های روزانه مردم و کسب و کار میلیون‌ها نفر از طریق آن بود. این اختلال که با شروع ناآرامی‌ها در کشور آغاز شد بارها وزیر ارتباطات دولت سیزدهم اعلام کرده « فیلتر شدن یا برداشتن فیلتر جزو اختیارات وزارتخانه نیست.»

هزینه%20راه‌اندازی%20ریل%20رشت-آستارا%203%20برابر%20شد

هزینه راه‌اندازی ریل رشت-آستارا 3 برابر شد

در حالی که مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در سال 1399 اعلام کرده بود تکمیل پروژه ریلی رشت- آستارا 6000 میلیارد تومان سرمایه می‌خواهد، اکنون با گذشت دو سال، این عدد به 22 هزار میلیارد تومان رسیده و در انتظار پاسخ روسیه به سرمایه‌گذاری در این زمینه است.

حقوق%20کارگران؛%2012%20میلیون%20تومان%20پایین‌تر%20از%20خط%20فقر%20!

حقوق کارگران؛ 12 میلیون تومان پایین‌تر از خط فقر !

همدلی نوشت: چند روز پیش آمار وحشتناکی درباره وضعیت معیشت ایرانی‌ها منتشر شد که بازتاب بسیاری در شبکه‌های اجتماعی هم داشت؛ آماری که از فقر بیش از 65 میلیون نفر در کشور خبر داد. آنطور که کارشناسان اخیرا برآورده کرده‌اند، خط فقر به بالاتر از 18 میلیون تومان در ماه رسیده و حالا بیش از نصف ایرانی‌ها زیر این خط هستند.

خرید%20میوه%20لاکچـــــری%20شد

خرید میوه لاکچـــــری شد

آرمان ملی نوشت:افزایش قیمت میوه در مراکز فروش خرد و عمده به حدی است که بر اساس مستندات موجود، بسیاری از خانوارها خرید آن را از سبد خانوار خود حذف کرده و به اولویت دیگر مایحتاج اساسی خود می‌پردازند این در حالی است که برخی از مسئولان معتقدند خرید میوه به هیچ وجه توسط خانواده‌ها حذف نشده بلکه با توجه به گرانتر شدن آن، افراد به مدیریت خرید میوه و درنتیجه کاهش اتلاف و دورریز میوه روی آورده‌اند.

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.