Telegram Instagram Twitter Tags Rss
سرگرمی
شربت%20هندوانه؛%20مخصوص%20تابستان

شربت هندوانه؛ مخصوص تابستان

شربت هندوانه یک نوشیدنی خنک است که در تابستان و ماه رمضان طرفداران بسیار دارد. هنگامی که از محل کار خسته و کلافه به منزل می‌رسیم فقط یک نوشیدنی خنک می‌تواند ما را از حالت خستگی در آرود و به روح و جسممان طراوت ببخشد.

طرز%20تهیه‌ی%20چند%20نوشیدنی%20انرژی‌زا

طرز تهیه‌ی چند نوشیدنی انرژی‌زا

نوشابه انرژی‌زا و نوشیدنی‌های انرژی‌زا مثل سوخت موشک عمل می‌کنند. این در حالی است که می‌توانید خودتان این نوشیدنی‌های انرژی‌زا را در خانه تهیه کنید تا از شر مقادیر بالای قند و کافئینی که معمولا در نوشابه‌های بازاری انرژی‌زا وجود دارد در امان باشید.

طرز%20تهیه%207%20اسموتی%20سالم

طرز تهیه 7 اسموتی سالم

در این مطلب طرز تهیه 7 اسموتی خانگی رژیمی و سالم را به شما می‌گوییم که برای سالمندان و کودکان و افراد دارای رژیم لاغری بسیار مفید هستند. تهیه این نوشیدنی‌های خوش طعم بسیار آسان و سریع است، بنابراین حتما آن‌ها را امتحان کنید.

ترفندهایی%20برای%20رنگ%20کردن%20دیوارها%20به%20روش%20حرفه‌ای‌ها

ترفندهایی برای رنگ کردن دیوارها به روش حرفه‌ای‌ها

اگر دوست دارید شما هم با رازهای رنگ کردن و لکه‌گیری رنگ دیوار و آموزش نقاشی و رنگ‌آمیزی ساختمان به روش حرفه‌ای‌ها آشنا شوید، این مطلب را بخوانید.

ترفندهایی%20برای%20کاهش%20مصرف%20انرژی%20در%20خانه

ترفندهایی برای کاهش مصرف انرژی در خانه

با آموزش به اعضای خانواده درباره فرهنگ درست استفاده از وسایل می‌توانیم مصرف انرژی را کنترل کنیم. در ادامه چند ترفند را برای کنترل مصرف انرژی و بهبود شرایط مرور می‌کنیم.

فوت%20و%20فن‌های%20راه%20اندازی%20درست%20کولر

فوت و فن‌های راه اندازی درست کولر

تابستان امسال روی خودش را زودتر نشان داده است و لازم است در بحران کم آبی استفاده درست از کولر و سرویس کردن کولر را یاد بگیریم

تست%20روانشناسی،%20چقدر%20احساس%20تنهایی%20می%20کنید؟

تست روانشناسی، چقدر احساس تنهایی می کنید؟


ویژگیهای%20کودک%20سالم%20از%20نظر%20روانی

ویژگیهای کودک سالم از نظر روانی

بچه سالم بچه ای است که در تمام جنبه های زیستی، روانی و اجتماعی از رشد مناسبی بهره مند باشد و بتواند هریک از مراحل رشدی خویش را با موفقیت پشت سر بگذارد و از پس تمامی بحران های موجود در دوره های مختلف عبور کند.

راهکارهایی%20برای%20مقابله%20با%20افسردگی

راهکارهایی برای مقابله با افسردگی

افسردگی حاصل واکنش بین وقایع پر استرس زندگی و عوامل ژنتیکی و تجربیات دوران کودکی می باشد. خطر ابتلا به افسردگی در بستگان درجه اول بیمار مبتلا به افسردگی شدید نسبت به بقیه افراد بیشتر می باشد. اگر احساس افسردگی می کنید، بهتر است کاری برای مبارزه با آن انجام دهید.

طرز%20تهیه%20باچانگای%20گوشت%20فسفود%20ترکیه%20ای

طرز تهیه باچانگای گوشت فسفود ترکیه ای

باچانگای گوشت نوعی غذای ترکیه‌ای است، این غذا هم مثل مانتی و یا نخودپلو ترکیه‌ای طعم و ظاهر بی‌نظیری دارد. می‌شود گفت باچانگا نوعی فست فود و ساندویج به حساب می‌آید، اما از هر نظر سالم است.

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 , All rights reserved.