اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
از تاریخ
حمله%20تروریست%20ها%20به%20محراب

سالروز ترور آیت الله سید اسدالله مدنی؛

حمله تروریست ها به محراب

تروریست، عرب و عجم نمی شناسند. خاضعانه ترین حالت انسان در برابر معبود را به بهترین فرصت برای قتل عام بزرگمردان تاریخ جهان و به خاک انداختن آنان بدل می کند. عبدالرحمن ابن ملجم، امام اول شیعیان مولا علی(ع) را در سجده نماز با ضربه شمشیرِ مسموم به سر و مجید نیکو عضو گروهک تروریستی منافقین آیت الله سیداسدالله مدنی تبریزی را با انفجار نارنجک دستی در قیام نماز تکه تکه کرد.

تکوین%20مبارزات%20در%20قم؛%20اختلاف%20امام%20با%20آیت%20الله%20بروجردی%20از%20زبان%20خلخالی

ازتاریخ؛ رونوشتی از خاطرات صادق خلخالی/بخش دوم

تکوین مبارزات در قم؛ اختلاف امام با آیت الله بروجردی از زبان خلخالی

صادق خلخالی در بخشی از خاطرات خود نوشته است: «یکی از مسائلی که موجب می شد امام از بیت آقای بروجردی فاصله بگیرد، این بود که اطرافیان آقای بروجردی نمی خواستند که آقای بروجردی در مورد کارهای خلاف شرع و دین شاه، زبان به اعتراض بگشاید. اطرافیان آقای بروجردی با مرحوم نوّاب و واحدی، سرسختانه مخالف بودند. آنها با آیت الله کاشانی نیز مخالف بودند.»

کاسه%20کوزهِ%20انگلیس%20را%20بهم%20زد%20و%20برکنار%20شد

روایتی از دومین شکست نظام مردم سالاری در ایران؛

کاسه کوزهِ انگلیس را بهم زد و برکنار شد

دومین شکست نظام مردم سالاری در ایران بعد از نزاع مشروطه خواهان و مشروعه خواهان و ناکام ماندن مشروعه خواهان به وقوع پیوست و دولتش سرنگون شد. همانطور که 33 سال قبل، بساط نهضت مشروطه با کودتا به دست رضا پهلوی برچیده شد، مصدق نیز با طراحی عملیات «آجاکس» توسط ام آی 6 و سیا و با میدان داری لات و لوتهای چاله میدان و درخونگاه و مولوی و حمایت کودتاچیان نظامی گارد ویژه سلطنتی محمدرضا شاه پهلوی، سرنگون شد.

نامه%20نگاری‌های%20خلخالی%20با%20امام%20با%20چاشنی%20کنایه%20به%20آقا%20مصطفی!

از تاریخ؛ رونوشتی از خاطرات صادق خلخالی/بخش اول

نامه نگاری‌های خلخالی با امام با چاشنی کنایه به آقا مصطفی!

صادق خلخالی در بخشی از نامه خود به امام راحل نوشته است: «مگر ما چوب بست ساختمان کاخ سلطنت شما بوده ایم که هرجور دلشان بخواهد از ما استفاده کنند و پی از نیل به منویات خود از ما سیر شوند و مارا به آتش بسوزانند که نه دنیایی و نه دینی باقی بماند..

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.