اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اخبار اصلاحات
راه%20حل%20خاتمی%20برای%20حاکمیت%20در%20ساختار%20و%20رفتار%20خوداصلاحی%20کنید

راه حل خاتمی برای حاکمیت: در ساختار و رفتار خوداصلاحی کنید

سید محمد خاتمی رییس جمهور پیشین کشورمان در دیدار جمعی از خیراندیشان مطلع و علاقمند به مسائل سیستان و بلوچستان گفت: کم هزینه ترین و پرفایده ترین راه کار که نتیجه آن ثبات و پیشرفت و بازسازی اعتماد از دست رفته بخش مهمی از جامعه از حکومت است، خود اصلاحی نظام است، هم در ساختار، هم رویکرد و هم رفتار.

بیرانوند%20و%20امیری%20را%20الگوی%20خود%20قرار%20دهید

بیرانوند و امیری را الگوی خود قرار دهید

تیم ملی فوتبال ایران در حالی خود را برای حضور مقتدرانه در جام‌جهانی 2022 قطر آماده می‌کند که به نظر می‌رسد چشم‌انداز کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فراتر از این جام باشد.

دوگانه%20کردن%20اصلاحات%20در%20مقابل%20جنبش%20سبز%20نادرست%20است

یادداشت آصف بیات در پاسخ به انتقادات عبدی:

دوگانه کردن اصلاحات در مقابل جنبش سبز نادرست است

این جامعه شناس نوشت: فرض کنید که خیزش کنونی استمرار بیابد و مثلا پس از چند ماه وضعیت به صورت قدرت دوگانه درآید مثل اواخر 1357. در این زمان یک اصلاح‌طلب قرار است چه تصمیمی بگیرد؟ در کجای این معادله قرار است بایستد؟ یا که اصلا قرار نیست کاری بکند چون اصلاح‌طلب است؟

احمدی‌نژادها%20و%20«جریان%20انحرافی»%20به%20مقامات%20کشور%20تبدیل%20شده‌اند

احمدی‌نژادها و «جریان انحرافی» به مقامات کشور تبدیل شده‌اند

مُنیبان نوشت :وزیر دولت اصلاحات می‌گوید: اگر مسئله اعتراضات به خوبی برای حاکمیت درک شود این اعتراضات به خدا تهدید نیست بلکه فرصت است چرا که اینها جوانان فهمیده ما هستند که باید آنها را مدیریت و نوازش کرد. معترضان مانند بچه‌هایی هستند که ممکن است عصبانی شوند و در این میان ظرفی بشکند نباید آنها را از خانه بیرون کرد بلکه باید حرف آنها را شنید.

در%20سیاست%20برخوردهای%20تندی%20با%20نیروهای%20داخلی%20خودمان%20میکنیم

در سیاست برخوردهای تندی با نیروهای داخلی خودمان میکنیم

نامه نیوز نوشت: لاهوتی گفت: حاکمیت باید بستری فراهم کند که جریان‌های سیاسی کنار هم بنشینند و خود این جریان‌ها هم تحمل و ظرفیت تصمیم‌گیری جمعی را داشته باشند.

اگر%20نسل%20امروز%20از%20نسل%20دیروز%20بپرسد%20چرا%20انقلاب%20کردید،%20چه%20جوابی%20وجود%20دارد؟

اگر نسل امروز از نسل دیروز بپرسد چرا انقلاب کردید، چه جوابی وجود دارد؟

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: چرا انقلاب کردید؟ این پرسشی است که نسل ما بارها و بارها در معرض آن قرار گرفته است.

منطق%20حاکمیت%20اشتباه%20است

منطق حاکمیت اشتباه است

انصاف نیوز نوشت : فعال سیاسی اصلاح طلب گفت : من با وارد شدن کشور به جنگ با هر توجیهی که بیاورند، مرزبندی دارم. در مقابل تکه‌تکه شدن موجودیتی به‌نام ایران هم مرزبندی دارم. در برابر تحریم هم مرزبندی دارم زیرا به باور من تحریم در نهایت به ضرر مردم است و آن‌هایی که اهل‌اش هستند در اوج تحریم هم بازی خود را پیش می‌برند. آخرالامر باید به خون ایرانی‌ها اشاره کنم؛ من حتماً با ریختن خون یک نفر به قیمت قدرت گرفتن یک آلترناتیو مخالفم.

حامیان%20تحلیل%20توهمی%20«زمستان%20سرد%20اروپا»%20پاسخگوی%20وضع%20کنونی%20باشید!

حامیان تحلیل توهمی «زمستان سرد اروپا» پاسخگوی وضع کنونی باشید!

شرق نوشت:در اثنای امیدواری‌های جامعه برای ازسرگیری مذاکرات وین، حصول توافق و احیای برجام در مردادماه، دلواپسان و سوپراصولگرایان با تکیه بر توهم و افسانه‌ای به نام پاییز و زمستان سرد اروپا به دنبال فشار بر دولت برای تأخیر دوماهه گفت‌وگوها بودند تا قاره سبز با تشدید بحران انرژی از موضع ضعف پیش‌شرط‌های ایران برای توافق را بپذیرد.

معترضان%20از%20اصلاح‌طلبان%20عبور%20کرده‌اند%20اما%20خواهان%20اصلاحات%20هستند

معترضان از اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند اما خواهان اصلاحات هستند

نامه نیوز نوشت:قوامی گفت: معترضان با آنکه از اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند اما عداوتی با آنها ندارند زیرا می‌گویند کاری از دست اصلاح‌طلبان بر نمی‌آید؛ درست هم می‌گویند و ما کاری نتوانستیم انجام زیرا اجازه اصلاحات را ندادند

هیچ%20تقصیری%20را%20گردن%20نمی%20گیرند!

هیچ تقصیری را گردن نمی گیرند!

مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طب مجلس به روزنامه شرق گفت: اگر طبق آنچه در سیاست‌های کلی گفته شد عمل می‌کردیم، اکنون باید قدرت اول منطقه می‌بودیم. اشکال در افرادی است که به اسم سیاست‌های کلی راه خودشان را می‌روند و سیاست‌هایی را که رهبری فرمودند، زیر پا می‌گذارند و ادعا می‌کنند آقا این‌طور گفته است. درحالی‌که طبق گفته رهبری در سیاست‌های کلی، قرار بود تا سال 1404 قدرت اول منطقه باشیم اما بررسی کنید آیا قدرت اول شدیم یا عقب ماندیم؟

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com
  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.