اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اخبار اصلاحات
معترضان%20از%20اصلاح‌طلبان%20عبور%20کرده‌اند%20اما%20خواهان%20اصلاحات%20هستند

معترضان از اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند اما خواهان اصلاحات هستند

نامه نیوز نوشت:قوامی گفت: معترضان با آنکه از اصلاح‌طلبان عبور کرده‌اند اما عداوتی با آنها ندارند زیرا می‌گویند کاری از دست اصلاح‌طلبان بر نمی‌آید؛ درست هم می‌گویند و ما کاری نتوانستیم انجام زیرا اجازه اصلاحات را ندادند

هیچ%20تقصیری%20را%20گردن%20نمی%20گیرند!

هیچ تقصیری را گردن نمی گیرند!

مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طب مجلس به روزنامه شرق گفت: اگر طبق آنچه در سیاست‌های کلی گفته شد عمل می‌کردیم، اکنون باید قدرت اول منطقه می‌بودیم. اشکال در افرادی است که به اسم سیاست‌های کلی راه خودشان را می‌روند و سیاست‌هایی را که رهبری فرمودند، زیر پا می‌گذارند و ادعا می‌کنند آقا این‌طور گفته است. درحالی‌که طبق گفته رهبری در سیاست‌های کلی، قرار بود تا سال 1404 قدرت اول منطقه باشیم اما بررسی کنید آیا قدرت اول شدیم یا عقب ماندیم؟

رئیسی%20فکر%20نمی‌کرد%20روزی%20مردم%20آرزوی%20دولت%20روحانی%20را%20‌کنند

رئیسی فکر نمی‌کرد روزی مردم آرزوی دولت روحانی را ‌کنند

نامه نیوز نوشت: فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: آقای رئیسی رو کرد به طرف خانم راکعی و گفت «مردم آرزوی هر دولتی را کنند، آرزوی دولت قبل را نخواهند کرد». در واقع آقای رئیس جمهور می خواست بگوید ما بهتر از دولت قبل عمل کردیم.

چرا%20دولت%20سیزدهم%20در%20اعتراضات%20اخیر،%20در%20پس%20معرکه%20قرار%20دارد؟

چرا دولت سیزدهم در اعتراضات اخیر، در پس معرکه قرار دارد؟

روزنامه شرق در سرمقاله خود نوشت: مردم را نباید انکار کرد. انکار مردم به بازگشت خشونت‌بار آنان می‌انجامد. گیرم این مردمی که پا به خیابان گذاشته و اعتراض می‌کنند، همه آن مردمی نباشند که وجود دارند؛ اما مردم‌اند.

اصلاح%20اصلاحات

اصلاح اصلاحات

هم میهن نوشت: این گزاره شایع است که اصلاحات شکست خورد. آیا درست است؟ اگر بلی چرا؟ به چه علت؟ اگر نه، چرا؟ پاسخ کوتاه این است که اگر اصلاحات را معادل اصلاح‌طلبان و عملکرد بلندمدت آنان بدانیم، طبعا شکست خورده محسوب می‌شوند.

تاج‌زاده%20هنوز%20در%20انفرادی%20است

تاج‌زاده هنوز در انفرادی است

منیبان نوشت:همسر مصطفی تاج‌زاده می‌گوید: او در شرایط جسمی مناسبی قرار ندارد. تنها یک ماه از عمل قلب تاج‌زاده می‌گذرد و دکتر توصیه کرده که او در فضای آرام و بدون استرس دوره نقاهت را بگذارد.

سـخـت‌تـریـن%20روزهـای%20ســیــاســت

سـخـت‌تـریـن روزهـای ســیــاســت

بهزاد نبوی: امروز شرایط جامعه به‌گونه‌ای است که کمتر کسی به دنبال فعالیت حزبی و سیاسی است. مردم به سه دسته تقسیم شده‌اند. دسته اول، توده مردم که مشکل‌شان عمدتا به معیشت برمی‌گردد. دسته دوم، بخشی از روشنفکران ما هستند، که در پی آزادی، دموکراسی و... هستند که چون این مقولات را قابل تحقق ندانسته یا تحقق‌شان را پرهزینه می‌دانند، کمتر به دنبال فعالیت سیاسی و حزبی بوده و عمدتا در پی مهاجرت هستند. دسته سوم، جوانانی هستند که این روزها اعتراض خیابانی کرده و به دنبال آزادی سبک زندگی هستند و با حجاب اجباری مخالفت می‌کنند.

تناقضات%20«روایت‌های»%20رسمی

تناقضات «روایت‌های» رسمی

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت، ماجرای دختر خانم اسرا پناهی در اردبیل نیز به مجموعه ماجراهای مشابه قبلی پیوست، به ویژه پس از اظهارنظر آقای علی دایی این مساله مهم‌تر شد و برخی گزارش‌ها از جمله آنچه آقای موگویی از فعالان فرهنگی اصولگرا نوشتند نیز نمی‌تواند مشکل مهمی را حل کند.

دعوت%20به%20آرامش،%20گفت%20و%20گو%20و%20اصلاح%20به%20اتمام%20رسیده

دعوت به آرامش، گفت و گو و اصلاح به اتمام رسیده

فیاض زاهد در روزنامه اعتماد نوشت: نوشتن این روزها از سخت‌ترین کارهای ممکن است. مانند راه رفتن بر طناب. تعادل در میانه، انصاف، حقیقت، دانایی و البته راستگویی. همان سیلابی که از آن سخن گفته بودم. بازار مکاره مسگران در شهرمان را به خاطر می‌آورم. صدا به صدا نمی‌رسد. همه در حال کوبیدنند. حال بهتر آن کلام آندره مالرو را درمی‌یابم که از زبان شارل دوگل گفته بود، گمانم البته: آندره! صدای مردم چون سیلاب گاهی بیصدا می‌آید.

نامه%20جمعی%20از%20احزاب%20اصلاح%20طلب%20به%20رئیسی%20برای%20برگزاری%20تجمع%20اعتراضی

نامه جمعی از احزاب اصلاح طلب به رئیسی برای برگزاری تجمع اعتراضی

در بخشی از نامه احزاب اصلاح طلب به رئیس جمهوری آمده است: با توجه به مسئولیت جنابعالی در اجرای قانون اساسی مستدعی است دستور فرمایید هماهنگی لازم برای برگزاری این تجمع در زمان و مکان مناسب بعمل آید.

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.