اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اجتماعی
پدران%20«سربازی%20نرفته‌»%20«وام»%20فرزندآوری%20و%20ازدواج%20می‌گیرند

پدران «سربازی نرفته‌» «وام» فرزندآوری و ازدواج می‌گیرند

اگر طرح دو فوریتی "الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تصویب شود، کش و قوس یک ساله سازمان وظیفه عمومی با بانک مرکزی بر سر پرداخت تسهیلات فرزندآوری به پدرانی که سربازی نرفته‌اند، پایان می‌یابد و مردان سربازی نرفته مشمول دریافت «وام ازدواج» و «فرزندآوری» می‌شوند.

قتل%20پایان%20کینه%2010%20ساله

قتل پایان کینه 10 ساله

مرد افغانستانی که به اتهام قتل عمد با سلاح گرم پای میز محاکمه ایستاده بود مدعی شد مقتول 10 سال پیش همسر او را از افغانستان ربوده و به ایران آورده بود.

با%20بحران%20کم%20آبی%20چه‌کار%20کنیم؟

با بحران کم آبی چه‌کار کنیم؟

یک کارشناس آب ضمن اشاره به اینکه مسئله کمبود کمیت آب در ایران همیشه وجود داشته است، اظهار کرد: مسائلی همچون تغییرات اقلیمی،احداث سد، حفر چاه در دشت‌های ممنوعه و تهی‌سازی آبخوان‌ها وهمچنین فعالیت‌های توسعه محورانه و برهم زدن پیکر آبخیز کشو از جمله عوامل مهم تاثیرگذاربر بحران کم آبی هستند.

مرگ%20یک%20نوجوان%20هنگام%20سرقت%20از%20موزه

مرگ یک نوجوان هنگام سرقت از موزه

سارق نوجوان که هنگام سرقت از موزه پایش با شیشه بریده بود بر اثر شدت خونریزی جان باخت.

«دارویار»%20هم%20گره%20«کمبود%20دارو»%20را%20باز%20نکرد

«دارویار» هم گره «کمبود دارو» را باز نکرد

«مردم از کمبود دارو و افزایش پرداخت از جیب گلایه دارند»؛ اظهارات بازرس‌ کل امور بهداشت و درمان سازمان بازرسی حکایت از آن دارد که سیاست‌های اعمال شده در اجرای طرح دارویار اگر نگوییم اثر عکس داشته، اما مشخص است که تاثیر آنچنانی در رفع کمبودهای دارویی و ساماندهی بازار دارو در کشور نداشته است...

دانشجویان%20معترض،%20می‌توانند%20در%20محوطه%20بنشیند%20و%20سرکلاس%20نروند!

دانشجویان معترض، می‌توانند در محوطه بنشیند و سرکلاس نروند!

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با تاکید بر اینکه بازداشت دانشجویان در حیطه اختیارات دانشگاه نیست، گفت: تعداد دانشجویان بازداشتی این دانشگاه زیاد نیست و بین 3 تا 5 دانشجو است که امیدواریم شاهد ایجاد چنین مشکلاتی برای همین تعداد کم هم نباشیم.

مرد%20اعــدامی%20سردسته%20باند%20سرقت%20شد

مرد اعــدامی سردسته باند سرقت شد

مرد تبهکار که به اتهام حمل 10 کیلوگرم هروئین به اعدام محکوم شده بود با فرار از خودروی حامل زندانیان، یک باند سرقت از خانه تشکیل داد.

رییس%20سازمان%20غذا%20و%20دارو%20باز%20هم%20تغییر%20کرد

رییس سازمان غذا و دارو باز هم تغییر کرد

در شرایطی که بازار دارویی کشور در فصل سرما با کمبودهایی نظیر آنتی‌بیوتیک، شربت‌های سرماخوردگی کودکان و البته محدودیت‌هایی در توزیع سرم و ... روبروست، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو برای دومین بار طی حدود دو هفته اخیر تغییر کرد.

قتل%20به%20خاطر%20جای%20پــــارک%20ماشین

قتل به خاطر جای پــــارک ماشین

مرد کاشی‌کار که متهم است به خاطر درگیری بر سر جای پارک با میله آهنی یک مغازه‌دار را به قتل رسانده، در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

شرایط%20اخذ%20«تعهد%20استخدامی»%20معلمان%20پیمانی%20تغییر%20کرد

شرایط اخذ «تعهد استخدامی» معلمان پیمانی تغییر کرد

بر اساس ابلاغ بخشنامه جدید وزارت آموزش و پرورش، تعهد استخدامی یک ساله معلمان پیمانی جایگزین تعهد 10 ساله شد؛ بر این اساس از این پس تعهد استخدامی صرفاً به صورت یک‌ساله اخذ و تمدید قرارداد پیمانی در هر سال برابر مقررات مربوط و تا زمان تبدیل وضعیت استخدامی به رسمی- آزمایشی انجام می شود.

پربازدیدترین‌ها :
  آخرین اخبار :

  درباره ما

  اصلاحات پرس رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

  با ما در تماس باشید

  info[@]eslahaatpress.com

  Telegram Instagram Twitter Tags Rss
  Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.