اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اجتماعی
خطر%20شیوع%20بیماری‌های%20گوارشی%20به%20دنبال%20سیل

خطر شیوع بیماری‌های گوارشی به دنبال سیل

مسئول اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر با اشاره به احتمال افزایش موارد بیماری‌های گوارشی به دنبال وقوع سیل، گفت: با وقوع سیل ممکن است فاضلاب به درون منابع آب آشامیدنی نفوذ کرده و احتمال آلوده شدن چاه‌های آب هم به وجود آید؛ البته در حال حاضر شواهدی از آلودگی فاضلاب‌ها به دنبال سیل اخیر نداشتیم اما این امر محتمل است و منابع آب شرب باید از نظر آلودگی بویژه به لحاظ میکروب وبا رصد شوند.

قتل%20زن%20جوان%20به%20دست%20همسر%20سابقش

قتل زن جوان به دست همسر سابقش

مرد جوان که چند ماه پس از طلاق همسرش وی را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان‌های اطراف شهر دفن کرده بود دو هفته پس از این جنایت اعتراف کرد.

کرونا%20در%20موج%20هفتم؛%20همچنان%20افزایشی

کرونا در موج هفتم؛ همچنان افزایشی

یک اپیدمیولوژیست با بیان اینکه احتمال سه رقمی شدن مرگ‌های کرونایی در موج هفتم وجود دارد، گفت: در حال حاضر زمان مناسبی برای سفرهای سیاحتی و زیارتی برای افراد پرخطر شامل افراد بالای 60 سال، افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، زنان باردار و...نیست و این گروه‌ها باید حداکثر تلاش‌شان را انجام دهند تا از مواجهه با بیماری پرهیز کنند.

بارش‌های%20تابستانی%20در%20این%20استان‌ها%20ادامه%20دارد

بارش‌های تابستانی در این استان‌ها ادامه دارد

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی هفته آینده و شکل‌گیری توده گرد وخاک در کشورهای همسایه غربی و انتقال آن به نوار غربی کشور خبر داد.

قصاص%20چشم%20یک%20زن%20و%20دو%20مرد

قصاص چشم یک زن و دو مرد

پرونده دو مرد و یک زن که در دادگاه‌های کیفری استان‌های کرمانشاه، قم و فارس به قصاص چشم محکوم شده‌اند برای تعیین تکلیف در اجرای حکم به تهران ارسال شد.

چگونه%20با%20یک%20نسخه%20چند%20بار%20دارو%20بگیریم؟

چگونه با یک نسخه چند بار دارو بگیریم؟

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی ضمن اعلام آخرین وضعیت تسویه مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد با این سازمان، توضیحاتی پیرامون روند اجرای طرح دارویاری ارائه و تاکید کرد که قیمت دارو برای بیمه شدگان، قبل و بعد از اجرای طرح ثابت مانده است.

قتل%20مرد%20میانسال%20به%20دست%20دوست%20صمیمی%20اش

قتل مرد میانسال به دست دوست صمیمی اش

مرد میانسالی که مدعی بود در جریان تمرین تیراندازی برای شکار به جای شلیک به ظرف آب دوستش ، به طور تصادفی مورد هدف قرار گرفته و به قتل رسیده است، در دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد.

7%20واکسن%20در%20سبد%20واکسیناسیون%20ایران%20علیه%20کرونا

7 واکسن در سبد واکسیناسیون ایران علیه کرونا

رییس اداره بیماری‌های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت با اشاره به حذف دو واکسن اسپوتنیک و آسترازنکا از سبد واکسیناسیون ایران علیه کرونا به دلیل پایان تاریخ مصرف محموله‌های موجود،‌ گفت: اکنون هفت نوع واکسن در مراکز در اختیار مردم است؛ سه واکسن با پلتفرم ویروس غیرفعال شده و چهار واکسن نیز با پلتفرم پروتئین نوترکیب در سبد واکسیناسیون ایران علیه کرونا قرار دارند.

وزارت%20بهداشت%20در%20مدیریت%20اپیدمی%20دچار%20بی‌حسی%20شده

وزارت بهداشت در مدیریت اپیدمی دچار بی‌حسی شده

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در یک دوره کوتاهی مرگ‌ومیرها کاهش پیدا کرد، آن هم نه در کشور ما بلکه در همه کشورها این روند کاهشی دیده شد.قبل از کشور ما 163 کشور دیگر مرگ صفر کرونایی را تجربه کرده بودند، اما این اتفاق کشور ما را دچار سرمستی کاذب کرد تا فکر کنیم اپیدمی تمام شده است، بنابراین دانسته یا ندانسته عادی انگاری را در میان مردم ترویج دادند.

تهدیدهای%20زن%20میانسال%20برای%20ازدواج%20با%20مرد%20متاهل

تهدیدهای زن میانسال برای ازدواج با مرد متاهل

زن میانسال وقتی با پاسخ منفی مرد مورد علاقه‌اش برای ازدواج روبه‌رو شد با ربودن فرزند وی و اسیدپاشی روی خودروهایش او را تهدید کرد.

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.