اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اجتماعی
سیلاب%20باعث%20پر%20شدن%20سفره‌های%20زیرزمینی%20می%20شود؟

سیلاب باعث پر شدن سفره‌های زیرزمینی می شود؟

یک کارشناس منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن اشاره به راه‌های کاهش قدرت تخریب سیلاب به نقش آن در تغذیه سفره‌های آب زیرزمینی اشاره کرد و گفت: این سیل‌ها تنها زمانی که شدت کمی داشته و زلال باشند و گل و لای و سازه‌ها را همراه با خود حمل نکنند، قدرت نفوذ به خاک و ذخیره‌سازی دارند اما سیلاب اخیر شدید بود بنابراین آب آن در سفره‌های زیرزمینی ذخیره نمی‌شود.

سناریو%20قتل%20مرد%20ثرومند%20در%20خانه%20اش

سناریو قتل مرد ثرومند در خانه اش

یک زن و پنج مرد که به قصد تسویه حساب با مردی ثروتمند سناریوی قتل او را طراحی و اجرا کرده بودند در دادگاه کیفری تهران محاکمه شدند.

آخرین%20وضعیت%20توله%20یوز%20ایران

آخرین وضعیت توله یوز ایران

سرپرست دفتر حفاظت و مدیریت حیات‌ وحش ضمن اشاره به احتمال باردار شدن «ایران» - یوزپلنگ ماده پارک ملی توران- در فصل جفت‌گیری امسال از وضعیت نسبتا پایدار «پیروز» - توله یوز- در سه ماهگی خبر داد البته تا شش ماهگی نیازمند توجه ویژه است.

اگر%20قانون%20مبارزه%20با%20بدحجابی%20اجرا%20شود،%20چند%20درصد%20بانوان%20باید%20مجازات%20شوند؟

اگر قانون مبارزه با بدحجابی اجرا شود، چند درصد بانوان باید مجازات شوند؟

عباس عبدی نوشت:موضوع حجاب و پوشش زنان مساله‌ای را طرح کرد که بحث درباره آن نیاز امروز جامعه ایران است. عده‌ای فارغ از بحث محتوایی مدعی بودند، چون مساله حجاب و پوشش در قانون آمده، به ناچار تا هنگامی که قانون است باید اجرا شود و کسی حق تخطی از آن را ندارد.

فرار%20ناکام%202%20دختر%20نوجوان

فرار ناکام 2 دختر نوجوان

پسر جوان که دو دختر فراری را به خانه دوستش برده بود تا مورد آزار و اذیت قرار دهد وقتی با مخالفت و هشدار دوستش درباره عاقبت شوم این کار روبه‌رو شد طلاهایشان را سرقت و خودشان را در پارک رها کرد.

به%20آب%20سیلاب%20ها%20دلخوش%20نکنیم

به آب سیلاب ها دلخوش نکنیم

یک عضو انجمن آب و خاک پایدار ایرانیان، ضمن تاکید بر اهمیت سیلاب‌ها در تامین منابع آبی کشور، میزان آب ورودی ناشی از سیلاب اخیر را به منابع آبی کافی ندانست و بر ضرورت باز بودن مسیر سیلاب‌ها و خودداری از تجاوز به حریم و بستر رودخانه‌ها تاکید کرد.

قتل%20همسر%20صیغه%20ای%20برای%20راضی%20کردن%20همسر%20اول

قتل همسر صیغه ای برای راضی کردن همسر اول

مرد جوانی که به خاطر خوشحال کردن همسر اولش سناریوی قتل همسر صیغه‌ای خود را اجرا کرده بود، در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.

ورود%20هرمی‌ها%20به%20حوزه%20رمزارز

ورود هرمی‌ها به حوزه رمزارز

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا با هشدار نسبت به فعالیت‌های مشابه شرکت‌های هرمی در حوزه رمز ارزها از شهروندان خواست که فریب وعده‌هایی نظیر دو برابر شدن سرمایه از طریق فعالیت با برخی برنامه‌ها و نرم افزارها نظیر tmon55 را نخورند.

قتل%20همسر%20مقابل%20چشم%20فرزندانش

قتل همسر مقابل چشم فرزندانش

صبح پنج شنبه گذشته، مردی خونسرد با پلیس 110 مشهد تماس گرفت و مدعی شد همسرش را در خیابان حر عاملی به قتل رسانده است!

انتقاد%20تند%20عضو%20شورای%20شهر%20تهران%20از%20شهرداری

انتقاد تند عضو شورای شهر تهران از شهرداری

ناصر امانی عضو شورای شهر تهران در پاسخ به حملات مدیران شهرداری و روزنامه این دستگاه به او کرده اند، در روزنامه همشهری نوشت:چند متر ملک در بازار بورس به فروش رسانده‌اید؟ شهردار تهران در جلسه علنی شورای شهر در بهمن‌ماه گذشته قول فروش ملک را از طریق بورس دادند اما معاون مالی و اقتصادی ایشان در اردیبهشت امسال در همان جلسه از موانع و مشکلات فروش ملک در بازار بورس گفتند و گفتند که موفق نبوده‌ایم.

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.