اصلاحات پرس
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
اجتماعی
مرگ%20مرد%20جوان%20در%20حین%20دزدی

مرگ مرد جوان در حین دزدی

پسر جوان که با همدستی دوستانش قصد سرقت از خانه‌ای را داشت با حضور به‌موقع پلیس اقدام به فرار کرد اما با شلیک گلوله از پا درآمد.

تکلیف%20جاماندگان%20و%20ثبت‌نامی‌های%20جدید%20«یارانه»

تکلیف جاماندگان و ثبت‌نامی‌های جدید «یارانه»

سرپرست پایگاه اطلاعات رفاهی ایرانیان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده است که ثبت‌نام افراد جامانده و انصرافی‌های قبل، توسط سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها و از طریق درگاه my.gov.ir صورت می‌پذیرد. پس از ثبت‌نام، اطلاعات خانوارهای ثبت‌نامی به پایگاه رفاه ایرانیان ارسال شده و در اولین دور بعدی واریز یارانه، مورد وسع سنجی فوری قرار می‌گیرند.

زن%20جوان%20در%20دادگاه%20شوهرم%20از%20خانه%20اقوام%20دزدی%20می%20کند

زن جوان در دادگاه: شوهرم از خانه اقوام دزدی می کند

سهراب و همسرش مهتاب در طبقه دوم دادگاه منتظر رسیدن نوبت رسیدگی به پرونده خود بودند.عقربه‌های ساعت به 11 رسید و آنها وارد شعبه شدند.

قتل%20مرد%20جوان%20به%20دست%20برادر%20معتادش

قتل مرد جوان به دست برادر معتادش

مرد جوان که به خاطر اعتیاد برادرش وی را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

گذر%20ایران%20از%20موج%20هفتم%20کرونا

گذر ایران از موج هفتم کرونا

دبیر کمیته اپیدمیولوژی و پژوهش کمیته علمی کشوری مقابله با کووید19 با اشاره به ضرورت توجه به واکسیناسیون نوبت سوم در دانش‌آموزان و سایر افراد جامعه، گفت: بر اساس آنچه در روند بیماری مشاهده می‌کنیم، موج هفتم کووید 19 را در کشور پشت سر گذاشته‌ایم و بر همین اساس هم تعداد مرگ‌های ناشی از بیماری باید طی این هفته کاهش یابد.

قتل%20به%20خاطر%20یک%20میله%20آهنی

قتل به خاطر یک میله آهنی

مرد جوانی که هفت سال قبل بر سر جمع کردن ضایعات از سطل زباله مرتکب قتل مرد سالخورده‌ای شده و در دادگاه به قصاص محکوم شده بود، با اخذ رضایت از اولیای دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

پاسخ%20وزیر%20به%20ابهامات%20«رتبه‌بندی»%20معلمان

پاسخ وزیر به ابهامات «رتبه‌بندی» معلمان

وزیر آموزش و پرورش به ابهامات و حواشی رتبه‌بندی از بارگذاری مدارک در سامانه گرفته تا زمان صدور احکام و مشکلات معلمان طرح مهرآفرین پاسخ داد و اعلام کرد که تا کنون 60 درصد معلمان مدارک خود را در سامانه رتبه‌بندی بارگذاری کرده‌اند.

مرگ%20پایان%20کری%20خوانی%20در%20فضای%20مجازی

مرگ پایان کری خوانی در فضای مجازی

پسر جوانی که پس از کری‌خوانی در فضای مجازی مرتکب قتل شده بود، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

تبعات%20توفان‌های%20نمکی%20دریاچه%20ارومیه

تبعات توفان‌های نمکی دریاچه ارومیه

مسئول سابق دفتر نظارت و پایش ستاد احیای دریاچه ارومیه ضمن اشاره به تبعات بی‌شمار خیزش توفان نمک ناشی از خشک شدن دریاچه ارومیه تنها راه جلوگیری از این توفان را احیای دریاچه دانست و گفت: با گفتمان مشترک، همدلی وهمراهی همه دستگاه‌های متولی بخش آب و به دور از رقابت‌های جناحی و سیاسی می‌توان دریاچه ارومیه را احیا کرد و جلوی بروز این پدیده خطرناک را گرفت.

اجاره%20آدمکش%20با%2050%20میلیون%20تومان

اجاره آدمکش با 50 میلیون تومان

12 روز پس از قتل رئیس اسبق سازمان پزشکی قانونی کشور مقابل خانه‌اش راز این جنایت در حالی با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی فاش شد که قاتل مدعی است در ازای دریافت 50 میلیون تومان و یک خودرو از سوی مردی اجیر شده بود.

پربازدیدترین‌ها :
آخرین اخبار :

درباره ما

اصلاحات پرس (اصلاحات نو) رسانه‌ای است وابسته به جریان اصلاحات به ویژه جوانان اصلاح طلب که در راستای مطالبات اصلاح طلبانه مردم ایران به فعالیت رسانه‌ای مشغول است.

با ما در تماس باشید

info[@]eslahaatpress.com
Telegram Instagram Twitter Tags Rss
Copyright © 2020 eslahaatpress.com‎, All rights reserved.